"Miła obsługa. Basen i jacuzzi w hotelu. Dobre śniadanie. Lokalizacja na uboczu. Ściany są cienkie, więc mając głośnych sąsiadów słychać ich głośne rozmowy i telewizor. Przydałaby się lodówka w pokoju. Obiekt ładny z fajnym otoczeniem."
"Przemiła obsługa zarówno w recepcji, na śniadaniach oraz osoby sprzątające. Hotel bardzo dobrze wyposażony i wiele udogodnień w pokojach. Śniadania przepyszne. Świetna lokalizacja i bliskość morza."